NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. Księgowości i podatków

Zawód: Księgowy
Miejsce pracy: Żory
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Firma z branży automotive

Opis stanowiska:

Firma z branży automotive poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. księgowości i podatków

Zakres obowiązków

• przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT,PIT ) oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS)
• księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów, amortyzacji itp.
• prowadzenie gospodarki magazynowej
• prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
• dekretowanie i księgowanie dokumentów

Wymagania:

• co najmniej 8 lat doświadczenia w księgowości
• biegła znajomość przepisów z zakresu: VAT (import , export, WNT ,WDT), PIT,CIT poparta doświadczeniem
• doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
• doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej
• znajomość przepisów z zakresu ewidencji i wyceny środków trwałych
• znajomość języka angielskiego mile widziana
• znajomość pakietu MS Office
• znajomość programu Optima
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w środowisku międzynarodowym
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
• stabilne zatrudnienie
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Żory