NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Przedsiębiorstwo METKOM Tomasz Król otrzymała nagrodę „Gazela Biznesu 2012”. Nagroda ta jest przyznawana corocznie dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking "Gazele Biznesu" jest wynikiem współpracy dziennika "Puls Biznesu” i firmy Coface Poland, która zbierała i opracowywała...

Firma PW METKOM Sp. z o. o.  Sp. k. z siedzibą w Warszowicach, przy ul. Gajowej 17 działa od 2005 r. Dzięki wytężonej pracy oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju Firma zajmuje znaczącą, utrwaloną pozycję wśród dostawców dla branży gazowniczej, energetycznej i paliwowej na rynku krajowym.

Opis stanowiska:

  • sprzątanie powierzchni biurowych i produkcyjnych

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć podjęcia stałej współpracy
  • elastyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność w podanym czasie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Firma oferuje:

  • praca w oparciu o umowę zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku od godziny 15.00 (możliwość pracy w sobote w godzinach ranny zamiast piątku)
  • szkolenie wdrażające i pomoc doświadczonego pracownika w początkowym okresie zatrudnienia
  • miła atmosfera w pracy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Warszowice