NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KŁOKOCIN - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Kłokocin

OFERTY PRACY KŁOKOCIN OKOLICE

Inżynier Budowy
zawód: inżynier rodzaj: umowa o pracę
Inne
2017-10-19
Kierownik Robót/ Kierownik Kontraktu
zawód: kierownik rodzaj: umowa o pracę
Inne
2017-10-19
Specjalista ds. rozliczeń
zawód: ekonomista rodzaj: umowa o pracę
Skoczów
2017-10-19
Specjalista ds. produkcji
zawód: kierownik rodzaj: umowa o pracę
Skoczów
2017-10-19
PRACA W MIASTACH

Kłokocin - stanowi dzielnicę Rybnika, która jest  położona na południowo-wschodnim terenie miasta. Zamieszkuje ją około 2700 mieszkańców. Znajduje się w Rybnickim Okręgu Przemysłowym. Historycznie wymienia się ja już w 1295 roku. Autostrada A-1 przecina dzielnicę. Obszar dzielnicy leży na granicy Żor oraz Boguszowic i przez to jest słabo związana z Rybnikiem.

Kursuje tutaj linia autobusowa 45, która jest niewystarczająca dla mieszkańców i dlatego korzystają oni z prywatnych środków lokomocji. Dzielnica jest bardzo dobrze przygotowana pod budowę domków jednorodzinnych w mieście. Obszar Kłokocin posiada wiele gruntów, które mogą przemienić się w przedmieścia miasta. Stanowi to wielką perspektywę do dalszego rozwoju dzielnicy. Na terenie dzielnicy jest boisko piłkarskie, gdzie swoje mecze rozgrywa klub Naprzód Kłokocin.

Tereny ROP są bogate w stawy i działający tutaj przemysł węglowy. Mieszkańcy pracują w tym regionie, a także Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Stosunkowo niedaleko jest tu także do granicy z Czechami. Bardzo duża perspektywa rozwoju tej części Rybnika daje nadzieje na poprawę komunikacji i innych elementów tego obszaru.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017