NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KŁOKOCIN - NAJNOWSZE OFERTY

aktualnie brak ofert pracy w miejscowości: Kłokocin

OFERTY PRACY KŁOKOCIN OKOLICE

Spawacz
zawód: spawacz rodzaj: praca stała
Chybie
2018-01-08
Specjalista ds. Księgowości i podatków
zawód: księgowy rodzaj: umowa o pracę
Żory
2017-12-22
Account Manager - umowa o pracę + prowizje + bonusy! (Praca w Ostravie - Czechy)
zawód: specjalista ds. sprzedaży rodzaj: umowa o pracę
Ślusarz
zawód: ślusarz rodzaj: praca stała
Chybie
2018-01-08
PRACA W MIASTACH

Kłokocin - stanowi dzielnicę Rybnika, która jest  położona na południowo-wschodnim terenie miasta. Zamieszkuje ją około 2700 mieszkańców. Znajduje się w Rybnickim Okręgu Przemysłowym. Historycznie wymienia się ja już w 1295 roku. Autostrada A-1 przecina dzielnicę. Obszar dzielnicy leży na granicy Żor oraz Boguszowic i przez to jest słabo związana z Rybnikiem.

Kursuje tutaj linia autobusowa 45, która jest niewystarczająca dla mieszkańców i dlatego korzystają oni z prywatnych środków lokomocji. Dzielnica jest bardzo dobrze przygotowana pod budowę domków jednorodzinnych w mieście. Obszar Kłokocin posiada wiele gruntów, które mogą przemienić się w przedmieścia miasta. Stanowi to wielką perspektywę do dalszego rozwoju dzielnicy. Na terenie dzielnicy jest boisko piłkarskie, gdzie swoje mecze rozgrywa klub Naprzód Kłokocin.

Tereny ROP są bogate w stawy i działający tutaj przemysł węglowy. Mieszkańcy pracują w tym regionie, a także Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Stosunkowo niedaleko jest tu także do granicy z Czechami. Bardzo duża perspektywa rozwoju tej części Rybnika daje nadzieje na poprawę komunikacji i innych elementów tego obszaru.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2018